Po-Pá: 8-15h
Potřebujete poradit? Zavolejte Anetě
Akce

Plynový ohřívač KRATKI PATIO MINI - bílá, sklo

Kód produktu: 4500102
Dostupnost: Do 2 pracovních dnů
Doprava: 490 Kč (doručení celého nákupu s tímto produktem)
PATIO MINI je stylový plynový ohřívač, který poskytuje teplo a světlo všude tam, kde chceme vytvořit jedinečnou a útulnou atmosféru. Jeho jedinečnou vlastností je oheň viditelný na čtyřech stranách.
24 900 Kč
20 579 Kč bez DPH

Malý a moderní vzhled PATIO MINI se vejde téměř kdekoli. Ohřívač může být elegantní dekorací na terase nebo v zahradě. Lze jej také využít v hotelovém a restauračním průmyslu jako zajímavý doplněk jídelního a volnočasového prostoru. Díky atraktivnímu vzhledu a příjemnému teplu PATIO MINI budou zahrady a terasy v domech a restauracích vždy plné hostů v jarních, letních i podzimních večerech.
Přirozený pohled na oheň je zajištěn použitím moderního keramického hořáku.
PATIO MINI nevydává žádné zvuky ani zápach. Jeho provoz nemá vliv na cirkulaci vzduchu, což je důležité zejména pro alergiky.
Díky namontovaným kolům lze snadno přemístit a umístit na místo, které jste si vybrali.
Přístroj může pracovat při plném výkonu až 30 hodin. PATIO MINI nevyžaduje čištění skla, protože oheň nekouří. Přístroj je určen pro 10 kg propanbutanové láhve.
Jeho uvedení do provozu je velmi jednoduché a intuitivní s jedním tlačítkem umístěným ve spodní komoře krbu. Plameny jsou uzavřeny ve skleněné komoře, která nás chrání před přímým kontaktem s ohněm. To vám umožní vychutnat si hru plamenů pod úplnou kontrolou.
Použité sklo je speciální žáruvzdorná keramika používaná také v tradičních krbových vložkách, které odolávají teplotám až 800 stupňů Celsia.
Spodní část skříně zařízení je ocel se skleněnými panely. 


Horní konstrukce ohřívače zaručuje ochranu hořícího ohně před větrem. Kromě toho rovnoměrně směruje teplo, které v něm vzniká, na čtyři strany.
PATIO MINI je vybaven speciálním protiběžným ventilem, který v případě převrácení automaticky vypne přívod plynu do regulátoru, který zastaví plamen.
Přístroj není závislý na elektrické instalaci, takže jsme si jisti, že i v případě výpadku proudu se rozsvítí terasa nebo zahrada. Ohřívač je vybaven zcela bezpečným a pokročilým systémem ručního ovládání plynu, který chrání před nekontrolovaným únikem paliva.
PATIO MINI je navíc vybaven termočlánkovým senzorem, který v případě odfouknutí plamene řídicího hořáku vypne přívod plynu do hořáku.

Technické parametry:

Výkon: 4,9-8,2 kW
Šířka: 44,2 cm
Hloubka: 44,2 cm
Výška: 136,6 cm

Palivo: propan butan (možno objednat i na propan - může se lišit dostupnost)

 

Související produkty

Obal na plynový ohřívač PATIO MINI

1 490 Kč
Do 3 pracovních dnů

Podobné produkty

Plynový ohřívač KRATKI PATIO HORIZONTAL 17,5 kW s ovladačem

34 290 Kč
Do 14 pracovních dnů

Plynový ohřívač KRATKI PATIO MINI slinutý křemen - Oxide Moro

29 500 Kč
Do 14 pracovních dnů

Plynový ohřívač KRATKI PATIO MINI s ovladačem, slinutý křemen - Antracit Calce

43 880 Kč
Do 14 pracovních dnů